| Materiaal | 100% acryl |
|---|---|
| Type garen | texturized |
| Patroon | Rooi |
| Techniek | RING SPUN |
| Kenmerken | Antibacteriële, anti-pillen, milieuvriendelijk |
| Versatility | Suitable For Various Applications |
|---|---|
| Careinstructions | Hand Wash Or Gentle Machine Wash |
| Loading Port | Tianjin Or Qingdao Port |
| Technics | RING SPUN |
| Weight | Lightweight |
| Materiaal | 100% viscose |
|---|---|
| Type garen | filamenten |
| Patroon | Rooi |
| Techniek | RING SPUN |
| Kenmerken | Antibacteriële, anti-pillen, milieuvriendelijk, vocht-absorberend |
| Materiaal | koolstofvezels van nylon |
|---|---|
| Type garen | filamenten |
| Patroon | koolstoffilament |
| Techniek | RING SPUN |
| Kenmerken | Antistatisch, milieuvriendelijk |
| Environmentalimpact | Biodegradable |
|---|---|
| Technics | RING SPUN |
| Weight | Lightweight |
| Strength | Medium |
| Yarn Count | 40s |
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
|---|---|
| Type garen | filamenten |
| Patroon | Rooi |
| Techniek | RING SPUN |
| Specificaties | 1K, 3K, 6K, 12K, 24K, 48K, enz. |
| Materiaal | 100% viscose |
|---|---|
| Type garen | filamenten |
| Patroon | Rooi |
| Techniek | RING SPUN |
| Kenmerken | Antibacteriële, anti-pillen, milieuvriendelijk, vocht absorberend |
| Bijzondere kenmerken | Reflecterend |
|---|---|
| Vorm | Draad |
| Ondersteuningsmateriaal | PET+reflecterend poeder |
| Breedte | 0.5mm2mm of Aangepast |
| Draaien | 600tpm |
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
|---|---|
| Type garen | filamenten |
| Gewichtspercentage | Nm50/2 |
| Techniek | RING SPUN |
| Sterkte | 1200 cN |
| Grootte | 350D |
|---|---|
| Materiaal | Polyester + reflecterend materiaal |
| Breedte | 0.25mm - 3mm of op maat |
| Q'ty/roll | 4000 meter/rol |
| Reflectieve coëfficiënt | R> 250 cd/lx.m2 |