| Υλικό | 100% ακρυλικός |
|---|---|
| Τύπος νήματος | texturized |
| Σχήμα | Ακατέργαστοι |
| Τεχνική | Δαχτυλίδι SPUN |
| Ειδικότητα | Αντιβακτηριακό, Αντιφλεγμονώδες, Περιβαλλοντικά φιλικό |
| Versatility | Suitable For Various Applications |
|---|---|
| Careinstructions | Hand Wash Or Gentle Machine Wash |
| Loading Port | Tianjin Or Qingdao Port |
| Technics | RING SPUN |
| Weight | Lightweight |
| Υλικό | 100% βισκόζη |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Αξονικό νήμα |
| Σχήμα | Ακατέργαστοι |
| Τεχνική | Δαχτυλίδι SPUN |
| Ειδικότητα | Αντιβακτηριακό, Αντιφλεγμονώδες, Περιβαλλοντικά φιλικό, Απορροφικό υγρασίας |
| Υλικό | ίνες άνθρακα από νάιλον |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Αξονικό νήμα |
| Σχήμα | νήματα άνθρακα |
| Τεχνική | Δαχτυλίδι SPUN |
| Ειδικότητα | Αντιστατικό, φιλικό προς το περιβάλλον |
| Environmentalimpact | Biodegradable |
|---|---|
| Technics | RING SPUN |
| Weight | Lightweight |
| Strength | Medium |
| Yarn Count | 40s |
| Υλικό | 100% ίνες άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Αξονικό νήμα |
| Σχήμα | Ακατέργαστοι |
| Τεχνική | Δαχτυλίδι SPUN |
| Ειδικότητα | 1K, 3K, 6K, 12K, 24K, 48K, κλπ. |
| Υλικό | 100% βισκόζη |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Αξονικό νήμα |
| Σχήμα | Ακατέργαστοι |
| Τεχνική | Δαχτυλίδι SPUN |
| Ειδικότητα | Αντιβακτηριακό, Αντιφλεγμονώδες, Περιβαλλοντικά φιλικό, Απορροφητικό υγρασίας |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αντανακλαστικό |
|---|---|
| Σχήμα | Δήμος |
| Υλικό υποστήριξης | ΠΕΤ+αντανακλαστική σκόνη |
| Διάμετρο | 0.5mm2mm ή προσαρμοσμένος |
| Στροφή | 600tpm |
| Υλικό | 100% ίνες άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Αξονικό νήμα |
| Αριθμός νήμων | Nm50/2 |
| Τεχνική | Δαχτυλίδι SPUN |
| Δύναμη | 1200cN |
| Μέγεθος | 350D |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας + Αντανάκλαστο υλικό |
| Διάμετρο | 0.25mm - 3mm ή εξατομικευμένο |
| Ποσότητα/τυλί | 4000 μέτρα/τυλίγμα |
| Δείκτης αντανάκλασης | R> 250 cd/lx.m2 |