| Malzeme | %100 akrilik |
|---|---|
| iplik tipi | dokulu |
| Şablon | Çiğ |
| Teknikler | halka bükülmüş |
| Özellik | Anti bakteriler, anti -petrol, çevre dostu |
| Versatility | Suitable For Various Applications |
|---|---|
| Careinstructions | Hand Wash Or Gentle Machine Wash |
| Loading Port | Tianjin Or Qingdao Port |
| Technics | RING SPUN |
| Weight | Lightweight |
| Malzeme | 100 Viskon |
|---|---|
| iplik tipi | filaman |
| Şablon | Çiğ |
| Teknikler | halka bükülmüş |
| Özellik | Anti-bakteriler, anti-daldırma, çevre dostu, nem emici |
| Malzeme | naylon karbon fiber |
|---|---|
| iplik tipi | filaman |
| Şablon | karbon filament |
| Teknikler | halka bükülmüş |
| Özellik | Anti-statik, çevre dostu |
| Environmentalimpact | Biodegradable |
|---|---|
| Technics | RING SPUN |
| Weight | Lightweight |
| Strength | Medium |
| Yarn Count | 40s |
| Malzeme | %100 Karbon Elyaf |
|---|---|
| iplik tipi | filaman |
| Şablon | Çiğ |
| Teknikler | halka bükülmüş |
| Spesifikasyon | 1K, 3K, 6K, 12K, 24K, 48K, vb. |
| Malzeme | 100 Viskon |
|---|---|
| iplik tipi | filaman |
| Şablon | Çiğ |
| Teknikler | halka bükülmüş |
| Özellik | Anti bakteriler, anti -petrol, çevre dostu, nem emici |
| Özel Özellikler | yansıtıcı |
|---|---|
| Şekli | İplik |
| Destek Malzemesi | PET+Yansıtıcı Toz |
| Genişliği | 0.5mm-2mm veya Özelleştirilmiş |
| Dönüş | 600tpm |
| Malzeme | %100 Karbon Elyaf |
|---|---|
| iplik tipi | filaman |
| İplik Sayısı | Nm50/2 |
| Teknikler | halka bükülmüş |
| Güç | 1200cn |
| Boyut | 350D |
|---|---|
| Malzeme | Polyester + yansıtıcı malzeme |
| Genişliği | 0.25mm - 3mm veya özelleştirilmiş |
| Q'ty/rulo | 4000 metre/rulo |
| Yansıtıcı Katsayı | R> 250 CD/LX.M2 |