| Υλικό | Πολυεστέρας / Μεταλλικό |
|---|---|
| Τύπος νήματος | κλωσμένος |
| Εφαρμογή | Weaving.knitting.hand Knitting.sewing.others |
| Αριθμός νήμων | 150D |
| Τεχνική | Δηλητηριασμένος με αέρια |
| Υλικό | Πολυεστέρας / Μεταλλικό |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Τύπος Ms |
| Ομοιότητα | Κατάλληλο |
| Αριθμός νήμων | 75D |
| Δύναμη | 70-140 |
| Fibertype | Regenerated Cellulose Fiber |
|---|---|
| Dyeability | Excellent Dye Affinity |
| Luster | Silky Sheen |
| Productname | Viscose Yarn |
| Style | Melange Yarn |
| Chemicalresistance | Resistant To Oils, Solvents, And Sweat |
|---|---|
| Origin | Manufactured In China |
| Productname | Spandex Yarn |
| Pattern | Dyed |
| Yarn Count | 32S + 40D |
| Elasticity | High Stretchability Up To 500% |
|---|---|
| Color | Available In Various Colors Including White, Black, And Custom Colors |
| Heatresistance | Good Heat Resistance Up To 150°C |
| Origin | Manufactured In China |
| Yarn Count | 32S + 40D |
| Υλικό | 100% ακρυλικός |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Αξονικό νήμα |
| Σχήμα | Χρωματισμένα |
| Στυλ | Υφάσματα από μελαντζέ |
| Τεχνική | Δαχτυλίδι SPUN |
| Υλικό | 100% ακρυλικός |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Αξονικό νήμα |
| Σχήμα | Χρωματισμένα |
| Στυλ | Υφάσματα από μελαντζέ |
| Τεχνική | Δαχτυλίδι SPUN |
| Τύπος | Υφάσματα από σπάντεξ |
|---|---|
| Υλικό | Σπαντέξ / Νάιλον |
| Σχήμα | Χρωματισμένα |
| Στυλ | Υφάσματα από μελαντζέ |
| Τεχνική | Δαχτυλίδι SPUN |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Tearable |
|---|---|
| Υλικό | Pet/πολυεστέρας |
| Διάμετρο | 0.25mm - 3mm ή εξατομικευμένο |
| Πιστοποίηση | EN471 |
| Δείκτης αντανάκλασης | R> 250 cd/lx.m2 |
| Μέγεθος | 350D |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας + Αντανάκλαστο υλικό |
| Διάμετρο | 0.25mm - 3mm ή εξατομικευμένο |
| Ποσότητα/τυλί | 4000 μέτρα/τυλίγμα |
| Δείκτης αντανάκλασης | R> 250 cd/lx.m2 |