| Malzeme | Polyester / Metalik |
|---|---|
| iplik tipi | eğrilmiş |
| Uygulama | Dokuma.örme.el Örgü.dikiş.diğerleri |
| İplik Sayısı | 150D |
| Teknikler | gazlı |
| Malzeme | Polyester / Metalik |
|---|---|
| iplik tipi | MS tipi |
| düzgünlük | Uygun |
| İplik Sayısı | 75D |
| Güç | 70-140 |
| Fibertype | Regenerated Cellulose Fiber |
|---|---|
| Dyeability | Excellent Dye Affinity |
| Luster | Silky Sheen |
| Productname | Viscose Yarn |
| Style | Melange Yarn |
| Chemicalresistance | Resistant To Oils, Solvents, And Sweat |
|---|---|
| Origin | Manufactured In China |
| Productname | Spandex Yarn |
| Pattern | Dyed |
| Yarn Count | 32S + 40D |
| Elasticity | High Stretchability Up To 500% |
|---|---|
| Color | Available In Various Colors Including White, Black, And Custom Colors |
| Heatresistance | Good Heat Resistance Up To 150°C |
| Origin | Manufactured In China |
| Yarn Count | 32S + 40D |
| Malzeme | %100 akrilik |
|---|---|
| iplik tipi | filaman |
| Şablon | Boyalı |
| Tarzı | Melanj İpliği |
| Teknikler | halka bükülmüş |
| Malzeme | %100 akrilik |
|---|---|
| iplik tipi | filaman |
| Şablon | Boyalı |
| Tarzı | Melanj İpliği |
| Teknikler | halka bükülmüş |
| Türü | Spandex ipliği |
|---|---|
| Malzeme | Tayt / Naylon |
| Şablon | Boyalı |
| Tarzı | Melanj İpliği |
| Teknikler | halka bükülmüş |
| Özel Özellikler | yırtılabilir |
|---|---|
| Malzeme | Evcil hayvan/polyester |
| Genişliği | 0.25mm - 3mm veya özelleştirilmiş |
| Sertifika | EN471 |
| Yansıtıcı Katsayı | R> 250 CD/LX.M2 |
| Boyut | 350D |
|---|---|
| Malzeme | Polyester + yansıtıcı malzeme |
| Genişliği | 0.25mm - 3mm veya özelleştirilmiş |
| Q'ty/rulo | 4000 metre/rulo |
| Yansıtıcı Katsayı | R> 250 CD/LX.M2 |