| Materiał | Poliestr / metal |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | Uprzedzony |
| Zastosowanie | Tkanie.dziewiarstwo.ręczne Dzianie.szycie.inne |
| Liczba przędzy | 150D |
| Techniki | Zagazowany |
| Materiał | Poliestr / metal |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | Typ MS |
| Równość | Odpowiedni |
| Liczba przędzy | 75D |
| Siła | 70-140 |
| Fibertype | Regenerated Cellulose Fiber |
|---|---|
| Dyeability | Excellent Dye Affinity |
| Luster | Silky Sheen |
| Productname | Viscose Yarn |
| Style | Melange Yarn |
| Chemicalresistance | Resistant To Oils, Solvents, And Sweat |
|---|---|
| Origin | Manufactured In China |
| Productname | Spandex Yarn |
| Pattern | Dyed |
| Yarn Count | 32S + 40D |
| Elasticity | High Stretchability Up To 500% |
|---|---|
| Color | Available In Various Colors Including White, Black, And Custom Colors |
| Heatresistance | Good Heat Resistance Up To 150°C |
| Origin | Manufactured In China |
| Yarn Count | 32S + 40D |
| Materiał | 100% akryl |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | Włókno |
| Wzorzec | Barwiony |
| Styl | Przędza melanżowa |
| Techniki | obrączka |
| Materiał | 100% akryl |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | Włókno |
| Wzorzec | Barwiony |
| Styl | Przędza melanżowa |
| Techniki | obrączka |
| Rodzaj | Przędza spandeksowa |
|---|---|
| Materiał | Spandex / Nylon |
| Wzorzec | Barwiony |
| Styl | Przędza melanżowa |
| Techniki | obrączka |
| Cechy szczególne | Rozdzierający się |
|---|---|
| Materiał | PET/poliester |
| Szerokość | 0,25 mm - 3 mm lub dostosowane |
| Orzecznictwo | EN471 |
| współczynnik odbicia | R> 250 CD/LX.M2 |
| Wielkość | 350D |
|---|---|
| Materiał | Poliester + materiał odblaskowy |
| Szerokość | 0,25 mm - 3 mm lub dostosowane |
| Q'ty/Roll | 4000 metrów/rolka |
| współczynnik odbicia | R> 250 CD/LX.M2 |