| Material | Polyester / Metallic |
|---|---|
| Art der Garne | spann |
| Anwendung | Weaving.knitting.hand Knitting.sewing.others |
| Anzahl der Garne | 150D |
| Techniken | Gegast |
| Material | Polyester / Metallic |
|---|---|
| Art der Garne | Typ Ms |
| Gleichmäßigkeit | Anwendbar |
| Anzahl der Garne | 75D |
| Stärke | 70-140 |
| Fibertype | Regenerated Cellulose Fiber |
|---|---|
| Dyeability | Excellent Dye Affinity |
| Luster | Silky Sheen |
| Productname | Viscose Yarn |
| Style | Melange Yarn |
| Chemicalresistance | Resistant To Oils, Solvents, And Sweat |
|---|---|
| Origin | Manufactured In China |
| Productname | Spandex Yarn |
| Pattern | Dyed |
| Yarn Count | 32S + 40D |
| Elasticity | High Stretchability Up To 500% |
|---|---|
| Color | Available In Various Colors Including White, Black, And Custom Colors |
| Heatresistance | Good Heat Resistance Up To 150°C |
| Origin | Manufactured In China |
| Yarn Count | 32S + 40D |
| Material | 100% acrylsauer |
|---|---|
| Art der Garne | Flächenguss |
| Muster | Verfärbt |
| Stil | Folien und andere Folien |
| Techniken | RING SPUN |
| Material | 100% acrylsauer |
|---|---|
| Art der Garne | Flächenguss |
| Muster | Verfärbt |
| Stil | Folien und andere Folien |
| Techniken | RING SPUN |
| Typ | Spandexgarne |
|---|---|
| Material | Spandex / Nylon |
| Muster | Verfärbt |
| Stil | Folien und andere Folien |
| Techniken | RING SPUN |
| Besondere Merkmale | Tearable |
|---|---|
| Material | Haustier/Polyester |
| Breite | 0.25mm - 3mm oder individuell |
| Zertifizierung | EN471 |
| Reflexionskoeffizient | R> 250 cd/lx.m2 |
| Größe | 350D |
|---|---|
| Material | Polyester + reflektierendes Material |
| Breite | 0.25mm - 3mm oder individuell |
| Q'ty/Roll | 4000 Meter/Rolle |
| Reflexionskoeffizient | R> 250 cd/lx.m2 |